درباره کندی فوکس

کندی فوکس فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نموده و سعی دارد تنوع کالایی خود را به زودی  به غیر از محصولات خوراکی و غذایی به کالاهای جدیدی همانند لوازم بهداشتی ورزشی و سرگرمی افزایش داده  و گامی به سوی بهتر شدن فروشگاه اینترنتی کندی فوکس و رضایت کاربران و مشتریان این سایت را جلب نماید و در ادامه توضیحی مختصر در مورد شرکتهایی که با آن همکاری داشته ایم  ارایه میگردد.


گروه صنایع آذر شهد فعالیت خود را از سال 1356 آغاز نموده و دارای بالاترین تنوع محصولات آردی و شکری و شکلات در کشور می باشد. کیفیت و مشتری مداری شعار همیشگی این شرکت بوده و همین امر موجب شناخت محصولات این شرکت در نقاط مختلف دنیا شده است.
حاصل سال ها تلاش و زحمت بی وقفه این شرکت بزرگ، ظرفیت بالای تولید، تنوع محصول، اشتغال زایی بالا، کیفیت مطلوب و صادرات انبوه به کشورهای مختلف دنیا بوده و امروز می توانیم با بیش از 44 سال تجربه به عنوان یکی از پیشکسوتان صنایع غذایی اقتدار خود را در صنعت نشان داده و جوابگوی نیازهای حال و آینده مردم باشیم و همچنین شرکت های آذرکام،  شیرین ناب باختر   و  ستاره سایمان طعم  از مجموعه شرکت های این شرکت میباشد.
انواع محصولات این شرکت که با برند های راموز، رانا، یامان، رافونه، فوکس، تاکدیس، عسلک و ماهک معروف بوده به شرح ذیل می باشد: بیسکویت کرمدار و بدون کرم، انواع پتی پور ساده و شکلاتی و انواع کیک، ویفر، کراکر، چوب شور، شکلات های مغزدار و بدون مغز، محصولات روکش شکلاتی، انواع تافی و آبنبات مغزدار و بدون مغز، پاستیل، ژله و انواع آدامس بادکنکی، مغزدار، ترافل و دراژه.
این شرکت امیدوار است که بابهره گیری بیشتر از افراد متخصص و تکنولوژی مدرن هرچه سریعتر به سمت توسعه، همراه با کیفیت مطلوب جهانی گام بردارد.